Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM

Dodatki i mody do gier

The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM

Dodał: chomikuj Data: 9-02-2016, 08:01


The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM
Angielska wersja językowa. Wypakuj i graj.
Gra zawiera w sobie Update 9.


The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM

The Binding Of Isaac: Afterbirth to rozbudowany (odkrycie wszystkiego może zająć nawet 200 godzin) dodatek do PC-towej wersji gry The Binding of Isaac: Rebirth z 2014 roku, która z kolei jest ulepszoną wersją The Binding of Isaac z 2011 roku. Za rozszerzenie do nowej wersji odpowiada studio Nicalis, a tytuł wymaga do działania posiadania podstawowego wydania Rebirth.

Założenia produkcji nie zmieniły się w The Binding Of Isaac: Afterbirth. W dalszym ciągu mamy więc do czynienia ze zręcznościową produkcją typu roguelike, w której trafiamy do losowo generowanych lokacji, walcząc z napotkanymi przeciwnikami, zdobywając różne power-upy oraz odkrywając rozmaite sekrety. Dodatek wprowadził jednak szereg nowinek, w tym zupełnie nową strefę finałową z niewidzianym wcześniej bossem i zakończeniem. Kolejnym ważnym elementem jest dodatnie grywalnej postaci Lilith – matki demonów. Nie jest to jednak jedyna niewidziana wcześniej postać, gdyż oprócz niej w dodatku znajdziemy również 8 kolejnych bossów i 25 nowych rodzajów przeciwników. Ponadto pojawiło się także 10 wyzwań, 120 przedmiotów, 4 alternatywne rozdziały, nowe rodzaje pomieszczeń, sekretne transformacje, zmieniony HUD, a także dodatkowe osiągnięcia i rozszerzona ścieżka dźwiękowa.

Oprócz normalnego przechodzenia kampanii, deweloperzy zatroszczyli się w The Binding Of Isaac: Afterbirth o zupełnie nowy tryb rozgrywki - Greed Mode, skupiający się na zmuszaniu graczy do podejmowania wielkiego ryzyka. W zamian czekają za to porządne i niedostępne normalnie nagrody. Oprócz tego możemy uczestniczyć w Daily Runs, czyli codziennych zadaniach, polegających na uzyskaniu jak najwyższego wyniku punktowego lub najlepszego czasu, który trafia na listę rankingową.

Wymagania sprzętowe:

Intel Core i7 3.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 550/Radeon 7950 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows 7The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM

The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM

The Binding Of Isaac: Afterbirth (2015) 3DM


OPIS UPLOADU:


Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Graj.

Wielkość całego uploadu: 447.8 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
pliki gry
Wersja językowa: ENG
Hasło: brakDostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!