Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » The Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Dodatki i mody do gier

The Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Dodał: chomikuj Data: 9-02-2016, 08:01


The Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED
Polska wersja językowa. Obraz płyty zawiera Crack.
Wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry The Sims 4.


The Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

The Sims 4: Spotkajmy się (The Sims 4: Get Together) to kolejne rozszerzenie do PC-towej gry The Sims 4, która ukazała się na rynku na początku września 2014 roku. Dodatek nie zmienia formuły rozgrywki, ale za to dostarcza nowe formy aktywności, skupiające się na aspektach społecznościowych. Gracze trafiają wraz ze swoimi Simami do nowej lokacji Windenburg, która jest inspirowana europejską architekturą. Na miejscu czeka na nich mnóstwo atrakcji, w tym ogromny labirynt z żywopłotu, stare ruiny i piękne stawy. Wszystko to sprzyja integracji wirtualnych ludzi, którzy oprócz wymienionych już miejsc mogą udać się do kafejki, pubu czy też dyskoteki, gdzie z pewnością uda im się poznać nowych Simów.

Oprócz dodatkowych lokacji zatroszczono się także o rozmaite aktywności. Deweloperzy umożliwi chociażby rozgrywanie meczów w piłkarzyki, palenie ognisk, czy też branie udziału w ukrytych imprezach tanecznych, dostępnych tylko dla wybrańców. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by samodzielnie zorganizować własną potańcówkę. Wystarczy udać się w wybrane miejsce, przygotować miejsce dla DJ-a i czekać na gości, którzy z pewnością się zjawią.

Co ciekawe, w Windenburgu żyją różne typy Simów, mających rozmaite zainteresowania i charaktery. W związku z tym, jeżeli nie odpowiada nam żadna z poznanych grup, możemy założyć i spersonalizować własną. Wszystko to uzupełniane jest przez nową garderobę, dzięki której mamy możliwość przywdziania różnych strojów. Ponadto garderoba służy także do małych figli z innymi Simami.

Wymagania sprzętowe:

Intel Core i5 3.0 GHz- Athlon X4 3.0, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7(SP1)8.8.1/10 64-bitThe Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

The Sims 4: Spotkajmy się / Get Together (2015) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA


OPIS UPLOADU:

 Instrukcja:  1. Wypakuj. 2. Zamontuj lub wypal obraz płyty. 3. Zainstaluj dodatek. 4. Skopiuj zawartość folderu "Crack" z DVD do katalogu z zainstalowaną grą. 5. Graj.  Wielkość całego uploadu: 6.14 GB Typ kompresji: RAR Dane naprawcze: 3% Zawartość uploadu:  .ISO Wersja językowa: PL Hasło: brak Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!