Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » Wiedźmin 3: Krew i Wino / The Witcher 3: Blood and Wine (2016) GOG / Polska Wersja Językowa

Dodatki i mody do gier

Wiedźmin 3: Krew i Wino / The Witcher 3: Blood and Wine (2016) GOG / Polska Wersja Językowa

Dodał: chomikuj Data: 2-06-2016, 15:15Wiedźmin 3: Krew i Wino / The Witcher 3: Blood and Wine (2016) GOG / Polska Wersja Językowa


Wiedźmin 3: Krew i Wino / The Witcher 3: Blood and Wine (2016) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

Wiedźmin 3: Krew i Wino (w wersji eksportowej The Witcher 3: Blood and Wine) to drugi duży dodatek DLC do wydanego wiosną 2015 roku rodzimego RPG akcji Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozszerzenie wydłużające fabułę pierwowzoru o ok. 30 godzin rozgrywki, opracowane zostało ponownie przez studio CD Projekt RED, czyli twórców wszystkich dotychczasowych odsłon komputerowej serii, bazującej na motywach twórczości znanego polskiego pisarza fantasy Andrzeja Sapkowskiego.

Dodatek Krew i Wino został oficjalnie zapowiedziany przez twórców już na miesiąc przed planowaną premierą gry podstawowej i wraz z wydanym w październiku 2015 roku pierwszym płatnym rozszerzeniem Serca z Kamienia uzupełnia listę kilkunastu DLC, z których znakomita większość udostępniona została graczom całkowicie bezpłatnie. Na platformie PC dodatek udostępniony został zarówno w wersji cyfrowej, jak i limitowanej edycji pudełkowej, zawierającej poradnik, dwie papierowe talie oraz żetony do gry w Gwinta - czyli będącej integralną częścią trzeciego Wiedźmina kolekcjonerskiej gry karcianej.

Akcja dodatku Krew i Wino przenosi nas (i Geralta) do całkiem nowej krainy o nazwie Touissant, która swym rozmiarem dorównuje znanym z gry podstawowej Wyspom Skellige. Jest to jedno z niewielu państw wiedźmińskiego uniwersum niedotkniętych jak dotąd dotknięte wojenną pożogą. Jak się szybko okazuje, panująca w Touissant sielankowa atmosfera to jednak tylko i wyłącznie pozory, a znajdujące się nieco na uboczu księstwo w rzeczywistości ma także swoje drugie, znacznie mroczniejsze oblicze. Właściciele licznych w tym rejonie winnic nasyłają na siebie najemnych zbirów, a w odludnych zakątkach czają się nowe, niespotykane dotąd potwory. Na domiar złego w Touissant pojawia się tajemniczy morderca, którego sposób działania może sugerować, że nie jest on człowiekiem. Poproszony o pomoc przez władającą krainą Xiężną Annę Henriettę, Biały Wilk będzie musiał po raz kolejny stawić czoła złu, które zwalczyć może jedynie wiedźmin.


Opis Uploadu:

Waga: 7.1 GB
Zawartość: instalator, concept art, killing monsters comic, renders, wallpaper
Kompresja: rar
Wersja językowa: PL, ENG i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.

NOTE: dodatek wymaga podstawowej wersji gry v1.21 (GOG lub FLT)


Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!