Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Dodatki i mody do gier

Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Dodał: chomikuj Data: 19-05-2016, 16:58Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Far Harbor to wydane na platformę PC Windows i inne urządzenia trzecie DLC do sandboksowej gry RPG Fallout 4. Jest to jednocześnie pierwszy duży dodatek fabularny do rzeczonego tytułu. Tak jak w przypadku podstawki, za opracowanie rozszerzenia w wersji na platformę PC Windows odpowiada studio Bethesda.

Po zainstalowaniu Far Harbor gracz wraca do Agencji Detektywistycznej Valentine’a, gdzie czeka na niego nowa sprawa do rozwiązania. Ruszając tropem zaginionej dziewczyny, bohater opuszcza Wspólnotę i trafia na tytułową Far Harbor – silnie skażoną, rozległą wyspę, na której mieści się nabrzeżne miasteczko i szereg innych lokacji. Wkrótce po przybyciu protagonista wplątuje się w konflikt między trzema frakcjami: syntkami (z tajnej kolonii Instytutu), Dziećmi Atomu i zwykłymi mieszkańcami wyspy. Lawirując między ugrupowaniami, bohater stara się poznać sekrety Far Harbor i zaprowadzić pokój.

Far Harbor to rozległy obszar – największy, jaki studio Bethesda stworzyło do tej pory na potrzeby dodatku do którejkolwiek ze swoich gier. Oprócz wspomnianego miasteczka, mieści się tutaj także mnóstwo innych lokacji – w tym osady do rozbudowywania i podziemia – w których na gracza czeka szereg zadań głównych i pobocznych do wykonania. W Fallout 4: Far Harbor w wersji na platformę PC Windows nie brakuje również nowych przeciwników, broni, pancerzy etc. i wszystko to reprezentuje sobą wyższy poziom niż zagrożenia i przedmioty z podstawki.

Wymagania sprzętowe:

Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780/4 GB Radeon R9 290X lub lepsza, Windows 7/8/10 64-bitFallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX

Fallout 4: Far Harbor DLC (2016) CODEX


OPIS UPLOADU:


Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj Update.
3. Skopiuj zawartość folderu "Crack" do katalogu z zainstalowaną grą.
4. Graj.

DLC wymaga zainstalowanego:

Fallout.4-CODEX
+ Update.v1.4-SKIDROW
+ Update.v1.5-CODEX

Wielkość całego uploadu: 2.3 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
update, crack
Wersja językowa: ENG
Hasło: brak


Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!