Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIE

Dodatki i mody do gier

The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIE

Dodał: chomikuj Data: 27-04-2016, 19:07
SAM DODATEK DLC

The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIE

The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIE

02 sierpnia 2012 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
02 sierpnia 2012 ( premiera w USA )
Bethesda Softworks producent
Bethesda Softworks wydawca


Nieco ponad pół roku po premierze The Elder Scrolls V: Skyrim ekipa deweloperska studia Bethesda Softworks postanowiła dać graczom okazję do poznania kolejnej historii z fantastycznego kontynentu Tamriel. Dawnguard jest zarazem pierwszym z zapowiadanych dużych rozszerzeń typu DLC. Dodatek zapewnia od 10 do 20 godzin dodatkowej zabawy i wprowadza szereg nowych elementów do rozgrywki.

Oś fabularną The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard stanowi powrót lorda wampirów, Harkona, który używając Zwojów Starszych usiłuje zniszczyć słońce i sprowadzić na świat wieczne ciemności. Na drodze krwiopijcy staje zakon łowców wampirów – Dawnguard. Dovahkiin, główny bohater gry, musi na jakiś czas przerwać polowanie na smoki, by wziąć udział w tym konflikcie po jednej, bądź drugiej stronie.

Opowiedzenie się po każdej ze stron daje odmienne korzyści. Dołączenie do zwolenników Harkona otwiera przed graczem możliwość transformacji w lorda wampirów. Działa to podobnie jak znana z podstawki przemiana w wilkołaka i pozwala skorzystać z unikalnych zdolności, między innymi wampirzego chwytu, który przyciąga i unieruchamia wrogów jednocześnie ich osłabiając. Z kolei jako łowca wampirów gracz otrzymuje dostęp do ciekawych rodzajów broni z kuszami na czele oraz uczy się nowego krzyku – Soul Tear, który zmusza duszę poległego wroga do walki po stronie Dovahkiina. Obie frakcje mają osobne klimatyczne kryjówki. Są to odpowiednio – położony na wyspie mroczny Zamek Volkihar i ukryty w górach Fort Dawnguard.

Dodatek wprowadza dwa nowe drzewka umiejętności – po jednym dla wampira i wilkołaka. Twórcy wzięli pod uwagę to, że gracze z wysokim poziom doświadczenia mogliby mieć trudności z ich nabyciem, dlatego zdecydowali się przydzielać owe umiejętności nie za punkty doświadczenia, a za zabicie posiadających je przeciwników. Gracz staje też oko w oko z nowymi wrogami - legendarnymi smokami, gargulcami czy opancerzonymi trollami. Rozszerzenie wprowadza również możliwość walki z końskiego grzbietu – coś czego wielu graczom brakowało w podstawowej wersji gry.

Z kolei dla osób niezadowolonych z wyglądu swojej postaci twórcy dali możliwość zmiany aparycji – wystarczy porozmawiać z odpowiednią osobą w kanałach pod miastem Riften. Wraz z postępami w wątku fabularnym gracze odwiedzają krainę uwięzionych dusz – Soul Cairn, gdzie stają oko w oko z nieumarłymi wrogami i zyskują nowe zdolności.

wymagania sprzętowe:
Quad Core i5 2.6 GHz
2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza)
6 GB HDD
Windows XP/Vista/7

The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIEInstall:
Skopiuj do folderu z grą i aktywuj/deaktywuj w Launcherze.
Wymaga update minimum 1.7.

Waga: 853 MB
Dane naprawcze: 1%


The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard (2012/ENG) + SPOLSZCZENIEDostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!