Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Dodatki i mody do gier

Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Dodał: chomikuj Data: 6-03-2016, 00:58


Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX
Polska wersja językowa. Obraz płyty zawiera Crack.


Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Snowfall to drugi po After Dark dodatek do gry Cities: Skylines. Produkcja, będąca klasycznym symulatorem budowy miasta, zadebiutowała w sprzedaży w marcu 2015 roku i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczy, którzy od lat oczekiwali godnego następcy klasycznego Sim City 4. Tytuł znalazł ponad milion nabywców, a dzięki stałemu wsparciu deweloperów oraz scenie moderskiej cały czas przyciąga nowych graczy. Za powstanie DLC oraz podstawki odpowiada fińskie studio Colossal Order, specjalizujące się w strategiach ekonomicznych i mające na koncie serię Cities in Motion. Podobnie jak w przypadku After Dark, część nowości, które znajdują się w Snowfall, trafiła do posiadaczy podstawki w postaci darmowego patcha.

DLC wprowadza zmienną pogodę i temperaturę, która w rzeczywisty sposób wpływa na funkcjonowanie miasta. Wraz ze spadkiem słupka rtęci mieszkańcy metropolii zużywają coraz więcej energii na ocieplenie mieszkań i miejsc pracy. Naszym zadaniem jest sprostać tym wahaniom zapotrzebowania na prąd. Problemom zapobiegamy, rozbudowując elektrownie i linie przesyłowe lub decydując się na budowę miejskiego systemu centralnego ogrzewania. Poza deszczem i mgłą, pełniącym czysto kosmetyczną rolę, prawdziwym wyzwaniem dla burmistrza okazują się jednak opady śniegu, które mogą sparaliżować ruch uliczny. Gracze muszą zadbać o odśnieżanie i zapewnienie odpowiedniej liczby pługów drogowych. Z białym puchem wiążą się także inne atrakcje, takie jak nowe rodzaje parków i budynków specjalnych. Wszystkie te opcje i konstrukcje są dostępne na nowym rodzaju zimowej mapy.

Na graczy czeka również poprawiony system zarządzania komunikacją zbiorową. Łatwiej możemy teraz kontrolować np. wyznaczone przez nas linie autobusowe i ustalać wszystkie związane z nimi opcje. Największą nowością jest jednak oddanie w ręce fanów długo oczekiwanych tramwajów, które uzupełniają istniejącą już ofertę środków transportu publicznego.

Wymagania sprzętowe:

Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8 64-bitCities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Cities: Skylines - Snowfall (2016) CODEX | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA


OPIS UPLOADU:


Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty.
3. Zainstaluj gre.
4. Skopiuj zawartość folderu "Crack" z DVD do katalogu z zainstalowaną grą.
5. Graj.

Wielkość całego uploadu: 3.6 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: 3%
Zawartość uploadu:
.ISO
Wersja językowa: PL
Hasło: brakDostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!