Popularne pliki

Ankieta

Skąd zwykle pobierasz?
exsite / peb
torrent
Chomikuj.pl
» » [CU+OL+UL] Fallout 4 Eng Update 4(v1.4.132) Incl. Automatron DLC and Crack-3DM [+Spolszczenie]

Cracki / trainery / patche

[CU+OL+UL] Fallout 4 Eng Update 4(v1.4.132) Incl. Automatron DLC and Crack-3DM [+Spolszczenie]

Dodał: chomikuj Data: 2-05-2016, 13:21Fallout 4 Eng Update 4(v1.4.132) Incl. Automatron DLC and Crack-3DM [+Spolszczenie]


[CU+OL+UL] Fallout 4 Eng Update 4(v1.4.132) Incl. Automatron DLC and Crack-3DM [+Spolszczenie]Automatron to wydane na platformę PC Windows i inne urządzenia pierwsze DLC do sandboksowej gry RPG Fallout 4. Tak jak w przypadku „podstawki”, za opracowanie rozszerzenia w wersji na platformę PC Windows odpowiada studio Bethesda.

Automatron wprowadza nową minilinię fabularną, związaną z postacią tajemniczego Mechanika (ang. Mechanist). Ów złoczyńca wypuścił na Wspólnotę armię wrogich robotów, na czele z przebiegłymi maszynami znanymi jako robomózgi (ang. Robobrains). Przed graczem zostaje postawione wyzwanie zażegnania tego niebezpieczeństwa.

Wprowadzenie nieznanego wcześniej zagrożenia stało się dla dewelopera okazją do rozbudowania mechaniki rozgrywki. Eliminując roboty Mechanika, gracz zbiera ich części, których może następnie używać do konstruowania i nieustannego ulepszania własnych mechanicznych pomocników, towarzyszących bohaterowi w wędrówkach przez pustkowia. Do dyspozycji jest mnóstwo komponentów – unikalnej broni, pancerzy i innych – które pozwalają tworzyć roboty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Maszyny można też personalizować poprzez zmienianie ich wzorów malowania, a nawet głosów.


Rozmiar: 2,41 GB
Dane naprawcze: 3%
Hasło: YaGo
Spolszczenie do DLC:Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!